fbpx

Krepšelyje

GAMTOS IR MOKSLO GALIA

O jeigu odos priežiūra rūpintųsi jūsų pačių ląstelės?

Mūsų kūnas atlieka vieną svarbiausių biologinių funkcijų – pats save gydo. Tačiau organizmas kartais sutrinka, ir jam sureguliuoti tikrai nepakaks liaudies sveikatos patarimų. Būtent todėl kovoje su senėjimu „Berrichi“ pasitelkia gamtos ir jūsų odos jėgą.

Padėkite odai save gydyti
Atkurkite odos pusiausvyrą
Stabdykite senėjimą
NATŪRALI ODOS PRIEŽIŪRA

„Berrichi“ pažadina jūsų odos galią

1
Poreikis

Idėja kurti natūralius „Berrichi“ produktus kilo odos problemų turėjusiai Berit Joosep. Jos oda buvo sausa, jautri, linkusi į uždegimus, todėl Berit privalėjo rasti geresnę alternatyvą parduotuvinei kosmetikai.

2
Sprendimas

Gamtos įkvėpta Berit ėmėsi maišyti kremus savo virtuvėje. Moteris rėmėsi vaistažolių žinynais ir sėmėsi močiutės išminties, o apsilankiusi Balyje atrado ir labai svarbų ingredientą – dumblius.

3
Įgyvendinimas

Berit užmezgė ryšius su mokslininkais, kurie žavėjosi idėja naudoti dumblius natūralioje kosmetikoje. Per dvejus metus jie sukūrė unikalų dumbliais ir super aliejais praturtintą kremą. Visų ingredientų veiksmingumas yra moksliškai patvirtintas.

4
Rezultatas

Kremų sudėtyje esantys dumbliai ir super aliejai yra puikus vitaminų, mineralų ir riebiųjų rūgščių šaltinis. „Berrichi“ produkcija yra unikali ir veiksminga, kadangi ji skatina organizmą atsinaujinti ir gydytis. Giliai drėkinama oda atsigauna ir nušvinta, tampa minkšta ir elastinga, o jūs galite džiaugtis tobula odos struktūra.

„Berrichi“ sužadina jūsų odą!

Pavadinimas

Pavadinimas „Berrichi“ kilo sumaišius žodžius „berri“ (įkūrėjos pravardė) ir „chi“, kuris reiškia gyvybinę energiją ir sielą. „Berrichi“ pažadina jūsų odos gebėjimą regeneruotis – kitaip sakant, aktyvuoja odoje esančias gyvybines galias.